Tělesné procesy

O čem jsou tělesné procesy Access Consciousness®?
Naše těla sama o sobě jsou přitahována doteky, jen my sami jim někdy bráníme v přijímání nových možností a přepisu starých otisků.
Pokud se nás někdo dotýká nebo když se my dotýkáme těla, začne se vytvářet pole vděčnosti, přínosu, důvěry, zranitelnosti a úcty. Otevírá to dveře větším možnostem a laskavé komunikaci se svým tělem. Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity ve svém těle, umět odklonit bolest, ozdravit buňky a občerstvit vědomí těla?
JSTE OCHOTNI aktivovat výsostný potenciál těla a naučit se pracovat s energií Access tělesných procesů?
Cena jednotlivého procesu je 1600,- Kč.
REGISTRACE ZDE: https://forms.gle/6H3R3GuvVW7SJc6AA
Platbu lze uskutečnit převodem  NA ÚČET 
nebo nově přes QR kód (informace v registraci),
Již tento víkend vás přivítáme v prostoru Mahibalo na víkendové jízdě plné tělesných procesů.
Budete mít možnost získat přístup celkem ke čtyřem procesům od Access consciousness a po jeho absolvování získáte oficiální certifikát a budete mít možnost procesy využívat nejen ve svém soukromí pro své blízké, ale také je budete moci zařadit do své profesní praxe.
Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo – vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.
Dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že pracují s energií těl.
Tělesné procesy jsou jedním z nástrojů Access Consciousness. Pomocí doteku zde oslovujeme energie v těle, které přispívají ke změnám, odemykají přirozené kapacity těla k uzdravení, umožňují obnovit komunikaci s tělem a uvolňují z těla vše, co pro něj není přínosné.
Často lidé, kteří hledají v životě změnu, vyhledávají zejména práci s myslí a tělo zůstává bez povšimnutí. V těle se ale ukládá vše, na co máme nějaký názor – trauma, zneužití, ale i každá bolavá vzpomínka, křivý pohled, kritická poznámka. To se pak často projeví v těle jako nějaký symptom. Takto s námi tělo mluví.
Access Consciousness Body Process je praktická metoda, která využívá různá umístění rukou na různých pozicích na těle a vyžaduje, aby na každém místě proběhly specifické energie. Tyto procesy usnadňují tělu dojít zpět do jeho původních funkcí, které pomáhají s opravou a dlouhověkostí těla.
Access Consciousness objevilo více než 50 tělesných procesů: energie, které mohou tělu usnadnit změnu a transformaci. Každý z těchto dynamických procesů lze spustit jako praktickou energii, která vyzve tělo, aby se začalo léčit a tvořit samo.
Access Body Process odemyká napětí, odpor, trauma a nevolnost těla dynamickým přesunem energie. Vše od posílení imunitního systému, hubnutí, obrácení stárnutí až po vytváření toho, co zbytek světa považuje každý den za zázraky.

VÍKENDOVÝ HARMONOGRAM KURZŮ: 
Název procesu: Růst kapacit předního mozku
Datum: 1.4.2023
Čas: 10 – 13
Investice: 1 600 Kč
Název procesu: Holografická mutace na imunitní systém
Datum: 1.4.2023
Čas: 14 – 17
Investice: 1 600 Kč
Název procesu: Rozpuštění reflexivních realit a reaktivních stavů bytí na této planetě
Datum: 2.4.2023
Čas: 10 – 13
Investice: 1 600 Kč
Název procesu: Odstranění všech algoritmických tonalit a anomálii uzamčených v těle
Datum: 2.4.2023
Čas: 14 – 17
Investice: 1 600 Kč
Místo konání: Prostor Mahibalo, V Hájích 331/27, 149 00 Háje
 🎀🍀Těšíme se na vás
Dagmar Chanten a Ivana Mahibalo