fbpx

Tělesné procesy

O čem jsou tělesné procesy Access Consciousness®?

Těla mají ráda dotek. Pokud se nás někdo dotýká nebo když se my dotýkáme těla, začne se vytvářet potenciál zranitelnosti, vděčnosti, přínosu, důvěry a úcty. Otevírá to dveře větším možnostem a společenství se svým tělem.

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity ve svém těle? Aktivovat samoléčebné procesy a naučit se něco tak jednoduchého jako je Access tělesný proces? Tak neváhejte a registrujte se ZDE ještě dnes.

Cena jednotlivého procesu je 1500,- Kč.

Pokud si vyberete všech 6 tělesných procesů, cena jednoho z nich bude 1200,-Kč.

Po celé 3 hodiny kurzu se vám budou věnovat dvě zkušené facilitátorky.

Těšíme se na vás:)

REGISTRUJTE SE ZDE: https://accesspraha.cz/terminy-kurzu/

Adri a Dáša

10.3.2022

10:00 – 13:00 – Pozvěte do života neomezené energie, neomezené bohatství a neomezené možnosti

Co vše je tady možné? Kolik přesvědčení a traumat z minulosti nám brání v tom, abychom dělali vědomé volby, beze strachu, bez potřeby lpět na jistotách a využili energii, bohatství a možnosti které jsou nám pořád k dispozici? Uvolněte své tělo, relaxujte a staňte se pozvánkou.

14:00 – 17:00 – Obnova společenství se Zemí

Proces, který podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Můžete ho využít i pokud děláte Bars a vnímáte, že váš klient při Access Bars sezení nepřijímá a nespouští Bars s lehkostí. Pár minut energie Obnovy společenství se zemí obnoví přijímání i schopnost těla uvolnit pomocí Bars za hranice této reality.

Tento proces přináší zvýšení vědomí si všech energií na této planetě. Jaké by to bylo, kdybyste mohli PŘIJÍMAT od Země vše, čím vás ona může obdarovat?

17.3.2022

10:00 – 13:00 – Nulová suma traumatu

Tento proces používáme v případech, kdy bylo tělo traumatizováno (zneužití, úraz náhlá událost), při nevyřešené bolesti, která setrvává v těle nebo se opakuje a také při omezení pohybu. Tento proces odstraní vše, co uzamklo prožité trauma a šok do těla. Odstraňuje i psychická traumata, kterým jsme byli v průběhu života (hlavně v dětství) vystaveni.

 

14:00 – 17:00 – Eliminace a vyhlazení mikrobiotické dezertifikace pokožky a aktualizace mikrobiotického generativního povrchu pro tělo a Zemi

Tento proces jedním z velmi oblíbených procesů Dr. Andrew Gardelly:). Eliminuje bolest z těla, občerstvuje tělesnou schránku, tam, kde máme tělo nedovyživeno a zároveň v propojení se zemí umožňuje zabránit vysychání povrchu Země a rozšiřování pouště.

 

22.3.2022

10:00 – 13:00 – Eliminace účinků očkování a odstranění COVID následků

Proces vhodný pro těla, která prošla očkováním anebo jakýmkoli typem COVIDu. Tento účinný a energetický proces je tu právě proto, abychom naše tělo harmonizovali a uvedli zpět do rovnováhy.

 

14:00 – 17:00 – Vštípení budoucích možností, které nemohou být odmítnuty

Ať už jsi pod názvem tohoto procesu představujete cokoli, tak věřte, že cokoli je možné. Co když se už nemusíme držet při zemi a spoléhat na jistoty a předvídatelnou budoucnost?

Tělesné proces Access Consciousness

Tělesné proces Access Consciousness

 

Přejít k navigační liště