Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Certifikovaný kurz Access Bars®

3.11.2019 v 10:00 - 18:30

6200Kč

Všechno začíná v hlavě. Změníme-li to, co se nám v hlavě odehrává, můžeme změnit všechny svoje strachy, úzkosti, přesvědčení, nemoci. A věděli jste, že je na hlavě 32 bodů, díky kterým můžete ovlivnit svoji další cestu? Co když můžete vypnout a vyčistit síť Vašich myšlenek, které Vám již neslouží a staví se Vám do cesty jako překážky?
„Každá myšlenka, kterou myslíme a každé slovo, které vyslovíme, vytváří naši budoucnost. Změníte-li své myšlení, změníte svůj život. Občas si řekněte: „Na co myslím? Chtěl bych, aby tato myšlenka vytvářela můj život?“… Vaše myšlenky vytvářejí váš život a pokud si toto uvědomíte, mohou nastat nesmírné změny“ Louise L. Hay
Zdroj: https://citaty.net/autori/louise-l-hay/

Hlava je mapou a úložištěm myšlenek. Chcete je opravdu všechny? I myšlenka může mít totiž negativní náboj. Metoda Access Bars® je v Čechách teprve pár let, ale získává si čím dál více příznivců, protože je jednoduchá, rychlá a účinná. Zvládnou se ji naučit i děti, které navíc mohou abslovovat kurz zdarma (do 15-ti let, s platícím dospělým), studenti 16 – 17 let mají cenu poloviční.
Je vždy skvělé, pozorovat, jak si terapii lidé dokážou užít a jaký to má pro ně přínos. A co je na tom nejlepší, že se tuto techniku můžete naučit a získat certifikát za 1 den !!!
Využít ji můžete pro své blízké, ale i ve wellness centrech, na masážích apod.
Cena kurzu je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS BARS® společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS® a jste registrováni do systému ACCESS CONSCIOUSNESS® jako praktik této metody.
Cena pro dospělého 6.200,- Kč.
Opakování kurzu 3 100,- Kč.
Dotazy a registrace na kurz: dasa@zahranicereality.cz
+420 776 720 051. www.zahranicereality.cz. Přidáte se? Těším se na Vás 🙂

Podrobnosti

Datum:
3.11.2019
Čas:
10:00 - 18:30
Cena:
6200Kč

Pořadatel

Dagmar Jachková
Telefon
776720051
Email
dasa@zahranicerality.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *