Kurzy

 

CHCI SE REGISTROVAT NA KURZ ACCESS BARS

neděle 23. 6. 2024 Certifikovaný kurz ACCESS BARS

Access Bars Kurz

Časoprostor,  Výstavní 169/20, Praha 4

neděle 30. 6. 2024 Certifikovaný kurz ACCESS BARS, Tehov

spolu s Petrou Sklenářovou 
Access BARS kurz

Access BARS kurz

neděle 7.7.. 2024 Certifikovaný kurz ACCESS BARS, Oldřichov v Hájích 196

spolu s IVOU BÁRTOVOU

Informace o kurzech Access Consciousness®

Co všechno je možné změnit, když se pro to rozhodneme?
Jakým přínosem můžeme být sami sobě i ostatním? 
VÍCE O ACCESS BARS
   Hlava vytváří naší aktuální realitu, dle toho, jaké je její nastavení
Je to váš posvátný prostor, kde to všechno vzniká.
 • Je to jako odemykat 32 komnat plných harampádí, nasbíraného za celý život. Konečně vyhodit to, co tam nepatří.

 • Metoda Access Bars® je v Čechách teprve pár let, ale získává si čím dál více příznivců, protože je jednoduchá, rychlá a účinná. Jinak řečeno: „Odklízí letité harampádí“.

 • Zvládnou se ji naučit i děti, které navíc mohou absolvovat kurz zdarma (do 15-ti let, s platícím dospělým), studenti 16 – 17 let mají cenu poloviční.

 • Je vždy skvělé, pozorovat, jak si terapii lidé dokážou užít a jaký to má pro ně přínos. A co je na tom nejlepší, že se tuto techniku můžete naučit a získat certifikát za 1 den !!!

 • Využít ji můžete pro své blízké, ale i ve wellness centrech, na masážích apod.

 • Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS BARS® společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS® a jste registrováni do systému ACCESS CONSCIOUSNESS® jako praktik této metody.

  Cena pro dospělého 7.850- Kč. Cena kurzu je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®.

  Opakování kurzu 3.925,- Kč 

  Kde? Výstavní 169/20, Praha 4

 • Pokud se chcete metodu Access Bars® naučit, je to možné.
  Zde jsou informace o kurzech a o tom, jak probíhají:
  Kurz ACCESS BARS® je jednodenní a během něj se každý z vás ocitne 2x v roli terapetua BARS a 2x v roli klienta. Jinými slovy tedy 2x Bars přijímáte a 2x poskytujete.
  Každý účastník získá  praktický manuál ACCESS BARS®, mapy přístupových bodů, detailní vysvětlení a popsání jednotlivých bodů na hlavě. Kurz je ukončen předáním certifikátu ACCESS BARS® každému z účastníků.

  Co vše Vás na kurzu čeká:

  • Naučíte se používat specifické kombinace bodů ACCESS BARS®
  • Dozvíte se, jak otevřít proudění energie v těle a jak používat účinné čisticí prohlášení Access Consciousness®, tzv. „Clearing statements“
  • Jak se aktivují a spouští jednotlivé body – „BARSY“
  • Získáte Certifikát a můžete začít s metodou pracovat
  • Budete mít k dispozici praktický manuál
  • Drobné občerstvení a nápoje k dispozici
  • Mapy přístupových bodů
  • Zjistíte, jak na terapie ACCESS BARS®
Dotazy a registrace na kurz: dasa@zahranicereality.cz
+420 776 720 051.
Registrační link: https://forms.gle/AQuXKiy3kES2BCYY8

Access Energetický Facelift

Seznamte se: Access Energetic Facelift™

sobota 22.6. 2024 Certifikovaný kurz ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

od 10:00 do 17:30

Co je Energetický Facelift?

Jde o tělový proces, kdy se pomocí doteku rukou spouští energetický Facelift , který nejen že omlazuje obličej a přepisuje budoucnost stárnutí, ale stejně tak má vliv i na fyzické tělo a orgány.

Je to hloubková metoda, podobná terapii Access Bars®, jen se zde pracuje s jiným typem energií. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale z mých zkušeností na lidech vidím jiný výraz v očích i ve tváři, celkově jiné vyzařování a klid.

FACELIFT NENÍ JEN O TVÁŘI, ALE PŘEDEVŠÍM PŮSOBÍ DO HLUBOKÝCH TĚLESNÝCH STRUKTUR. SPOUŠTÍ SE ZDE VÍCE NE 30 ENERGIÍ,KTERÉ V TĚLE PŮSOBÍ JAKO LÉČIVÉ OSVĚŽENÍ PRO ORGÁNY. NAROVNÁVAJÍ PŘESNĚ TO, CO V TĚLE NENÍ V ROVNOVÁZE, INSTANTNĚ REGENERUJE A PŘINÁŠÍ ÚLEVU PRO DUTINY, ČELISTI, ZUBY, OBLIČEJOVÉ PARALÝZY APOD.
ACCESS FACELIFT certifikovaný kurz
Access Energetický Facelift je revoluční kurz, který ti pomůže získat zářivou krásu a vitalitu. Jak funguje Access Energetický Facelift?
Tento kurz se zaměřuje na energii a harmonizaci tělesných pochodů, které ti umožní omladit tvář, tělo i orgány. Pomocí speciálních technik se energie v těle uvolňují a tím dochází k omlazení tváře a celého těla.
Tento typ Faceliftu také pomáhá s harmonizací tělesných orgánů a zlepšením stavu dutin, čelistí a rovnáním zubů.
🔴 Během kurzu se naučíš techniky, které ti pomohou zlepšit krevní oběh, odstranit toxiny a napomoci k regeneraci buněk. Tyto techniky ti umožní dosáhnout zářivé krásy a vitality bez nutnosti podstupovat invazivní chirurgické zákroky.
🔴 Kurz Access Energetický Facelift je vhodný pro každého, kdo touží občerstvit svou tvář nebo tělo. .Pomocí tohoto kurzu se můžeš zbavit stresu, únavy a napětí v těle. Kurz ti pomůže také s omlazením tváře, zlepšením stavu dutin, čelistmi a rovnáním zubů.
🔴Kurz Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií.
Pokud se chystáš na porod nebo jsi právě prošla porodem, tento kurz ti svou péčí dokáže urychlit rekonvalescencí.
🔴 Připoj se k nám na kurzu Access Energetický Facelift a objev, jak může energie ovlivnit tvou krásu a vitalitu!
🔴 Facelift se mohou naučit i děti, které navíc mohou absolvovat kurz zdarma (do 15-ti let) Využít jej můžete pro své blízké, ale i ve wellness centrech, na masážích apod.
ABSOLVOVÁNÍM KURZU SE STÁVÁTE CERTIFIKOVANÝMI PRAKTIKY METODY ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ A MŮŽETE TENTO PROCES POSKYTOVAT.
KURZ JE JEDNODENNÍ.
 • * OBDRŽÍTE PRAKTICKÝ MANUÁL A MAPU POZIC
 • * ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT PRO PRAKTIKOVÁNÍ AEF
 • * PRVNÍ ABSOLVOVÁNÍ KURZU JE ZA CENU 10.000,- KČ. 
 • * KAŽDÉ DALŠÍ OPAKOVANÍ KURZU ZA POLOVIČNÍ CENU.
 • * DĚTI DO 15TI LET ZDARMA, STUDENTI DO 18TI LET PLATÍ POLOVIČNÍ KURZOVNÉ.
 • * ADRESA KONÁNÍ: ČASOPROSTOR, VÝSTAVNÍ 169/20, PRAHA 4 NEBO DLE UVEDENÉ ADRESY NÍŽE
Kurz ACCESS ENERGETIC FACELIFT™…….10.000 Kč
Každé další opakovaní kurzu za cenu 5.000,- Kč.

REGISTRACE  KURZ FACELIFT : https://forms.gle/qgvzFqLYi4uv61JJA

Access Těesné procesy

Access Těesné procesy

O ČEM JSOU TĚLESNÉ PROCESY?
Pro  NAŠE těla není nic nemožné, jen naše úhly pohledu vytvářejí tuto chiméru konečnosti, stárnutí, tuhnutí a stagnace. Když změníme realitu našeho těla, odemkneme v něm potenciál a kapacity, které byly různými úhly pohledu drženy pod zámkem.
ČASOVÝ RÁMEC: 3 HOD/ KAŽDÝ KURZ, proces jednou přijmete a jednou poskytnete, kurz je zakončen certifikátem Access Consciousness.
Po každém kurzu obdržíte Certifikát a můžete ihned praktikovat pro klienty, přátele, rodinu, známé.
NEJSOU ZDE ŽÁDNÉ PŘEDPOKLADY PŘEDCHOZÍCH KURZŮ, MŮŽE TEDY PŘIJÍT KDOKOLIV, S KÝM JSOU TYTO PROCESY V REZONANCI.
TĚŠÍM SE NA VŠECHNY ZMĚNY, KTERÉ BUDOU NÁSLEDOVAT.
REGISTRACE NA TĚLESNÉ PROCESY TUDY: https://forms.gle/DsTPvNizSmcdjtZE6
Místo: Časoprostor, Výstavní 169/20, Praha 4
Dotazy: dasa@zahranicereality.cz, nebo na tel.: 776 72 00 51
NOVĚ MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH KURZŮ PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 3 ÚČASTNÍKŮ  (týká se Access Bars a Access Facelift) – PŘIJEDU ZA VÁMI
Ceny kurzů :
Ceny kurzů jsou stanoveny společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS BARS®  nebo ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.
Budete zaregistrování do systému ACCESS CONSCIOUSNESS® jako praktik této metody.
První absolvování kurzu ACCESS BARS® je za cenu 7.850,- Kč.
Opakování kurzu 3. 925,- Kč.
Děti 15 a méně  ZDARMA, pokud se kurzu účastní s platícím dospělým, studenti 16 – 17 let hradí polovinu

 CERTIFIKOVANÉ KURZY TĚLESNÝCH PROCESŮ

Access Consciousness®

Naše těla sama o sobě jsou přitahována doteky, jen my sami jim někdy bráníme v přijímání nových možností a přepisu starých otisků. Otevírá to dveře větším možnostem a laskavé komunikaci se svým tělem. Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity ve svém těle, umět odklonit bolest, ozdravit buňky a občerstvit vědomí těla?

JSTE OCHOTNI aktivovat výsostný potenciál těla a naučit se pracovat s energií Access tělesných procesů?

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo – vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.
Dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. 
🌺 Všechny tyto procesy mají společné to, že pracují s energií těl.
Tělesné procesy jsou jedním z nástrojů Access Consciousness. Pomocí doteku zde oslovujeme energie v těle, které přispívají ke změnám, odemykají přirozené kapacity těla k uzdravení, umožňují obnovit komunikaci s tělem a uvolňují z těla vše, co pro něj není přínosné.
🌺Často lidé, kteří hledají v životě změnu, vyhledávají zejména práci s myslí a tělo zůstává bez povšimnutí. V těle se ale ukládá vše, na co máme nějaký názor – trauma, zneužití, ale i každá bolavá vzpomínka, křivý pohled, kritická poznámka. To se pak často projeví v těle jako nějaký symptom. Takto s námi tělo mluví.
Access Consciousness Body Process je praktická metoda, která využívá různá umístění rukou na různých pozicích na těle a vyžaduje, aby na každém místě proběhly specifické energie. Tyto procesy usnadňují tělu dojít zpět do jeho původních funkcí, které pomáhají s opravou a dlouhověkostí těla.
🌺 Access Consciousness objevilo více než 50 tělesných procesů: energie, které mohou tělu usnadnit změnu a transformaci. Každý z těchto dynamických procesů lze spustit jako praktickou energii, která vyzve tělo, aby se začalo léčit a tvořit samo.
🌺 Access Body Process odemyká napětí, odpor, trauma a nevolnost těla dynamickým přesunem energie. Vše od posílení imunitního systému, hubnutí, obrácení stárnutí až po vytváření toho, co zbytek světa považuje každý den za zázraky.
HARMONOGRAM KURZŮ 2024
Každý proces se naučíte spouštět a zároveň jej dostanete. Tím se jej i naučíte aktivovat a používat.
 
🟠  11.6. 2024 Certifikovaný kurz ODSTRANĚNÍ PSYCHOSOMATICKÉHO UVĚZNĚNÍ – Tělesný proces Access 
Čas:  17:00 – 20:00
      Investice do sebe: 1900 Kč       
Eliminace projevů duševních pochodů v oblasti tělesné. Jedná se tedy o odstranění mechanismu, vyjadřujícího nezpracované emoční prožitky prostřednictvím tělesných symptomů. Propouštíme to, co se v těle somatizovalo a tendenci těla přebírat psychické zátěže do své struktury a převádět je na neduhy. Vymýcení a zrušení uvěznění těla v psychosomatizaci.
🟠  12.6. 2024 Certifikovaný kurz ODSTRANĚNÍ ZÁVISLOSTI  Čas:  17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Tento proces ruší opakově vzájemně navozené stavy závislostí, vyvolané vzájemným působením určitých opakujících se scénářů v rámci těla, týká se drog, perfekcionismu  a šílenství.  Trojnásobné sekvenční systémy drží tendenci opakování, proto se tyto stavy dějí znovu a znovu.
🟠  18.6. 2024 Certifikovaný kurz  LYMFA  Čas:  17:00 – 20:00,  Investice do sebe: 1900 Kč       
      Obsah kurzu: Tento kurz se zaměřuje na podporu Lymfatických cest. Objevte tajemství energetického čištění a regenerace lymfatického systému. Tento proces Access Consciousness vám pomůže uvolnit stagnující energii, podporovat detoxikaci a obnovu těla. Zažijte hluboký odpočinek a revitalizaci a otoky začnou mizet.
🟠  19.6. 2024 Certifikovaný kurz  LEGENDA EL DORADO  Čas:  17:00 – 20:00,  Investice do sebe: 1900 Kč       
Obsah kurzu: Tento proces dokáže pomoci zejména za zatuhlostí a bolestmi zad. Ovlivňuje i orgány, tam kde je pociťována bolest, může zcela odejít nebo se zmírnit. Tento proces má 2 varianty použití. Dalším výrazným benefitem tohoto procesu je, že má vliv také na eliminaci sekvencí lidského stárnutí. Uvolňuje a transformuje energie v těle tak, aby vytvářelo fungování bez bolesti a fáze stárnutí.
🟠  25.6. 2024 Certifikovaný kurz MTVSS  Čas:  17:00 – 20:30,  Investice do sebe: 2.190 Kč      
Je to stimulátor všech funkcí těla: Aktivace imunitního systému: působí jako posilovač a posiluje imunitní systém (použití při všech patologických stavech) Působí na dýchací, elektrický, centrální nervový, trávicí, střevní, obličejový, kosterní, lymfatický, hormonální a reprodukční systém. Dochází ke lepšení fyzických schopností během sportovního úsilí a lepší zotavení Pokud obdržíte 20 až 30krát MTVSS, změní se celá struktura vašeho těla. 
🟠  26.6. 2024 Certifikovaný kurz Vyhlazení toxických amalgámů Čas:  17:00 – 20:00,  
Investice do sebe: 1900 Kč      
Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu. Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o těžké kovy i cokoliv jiného. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou cestou.
🟠 2.7. 2024 Certifikovaný kurz PRYČ S TRAUMATY- Tělesný proces Access Consciousness        
      Čas:  17:00 – 20:00, Investice do sebe: 1900 Kč      
Obsah kurzu: je intenzivní kurz, který se zaměřuje na uvolnění a transformaci traumatu uloženého v těle. Účastníci se naučí specifické techniky a cvičení, které pomáhají uvolnit napětí a blokády v těle spojené s traumatickými zkušenostmi. Kurz poskytuje bezpečný prostor pro prozkoumání a překonání emocionálních ran a nechťedných vzorců chování. Účastníci odcházejí s hlubším porozuměním svého těla a nástroji, které jim pomohou obnovit tělesnou i duševní rovnováhu.
🟠 STŘEDA 3.7. 2024 Certifikovaný kurz  ODSTRANĚNÍ MINULÉ SEXUÁLNÍ REALITY – Tělesný proces Access Consciousness        Čas:   17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Obsah kurzu: Rozpuštění veškeré minulé sexuální reality, která má vliv na naše prožívání nejen v oblasti sexuality. Změna úhlů pohledu na sexualitu. 
Jedná se tedy o odstranění mechanismu, vyjadřujícího nezpracované emoční prožitky prostřednictvím zažité sexuality. Propouštíme to, co se v těle uchovalo a tendenci těla přebírat zátěže jiných. 
🟠  9.7. 2024 Certifikovaný kurz  ODSTRANĚNÍ NAPROGRAMOVÁNÍ UMĚLOU INTELIGENCÍ– Tělesný proces Access Consciousness        Čas:   17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Obsah kurzu: Odstranění všech naprogramování skrze umělou inteligenci (např. vliv mobilů, čipování ve vakcinách a jiné další naprogramování), které přetváří naše buňky, molekuly, myšlenky a implementuje jiné, než přirozené mechanismy, které nejsou tělu vlastní.
 🟠 10.7. 2024 Certifikovaný kurz  OBNOVENÍ SCHOPNOSTÍ NERVOVÉHO SYSTÉMU (PROPRIOCEPCE)– Tělesný proces Access Consciousness        Čas:   17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Obsah kurzu: Obnovení schopnosti nervového systému zaznamenat změny vznikající ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností („polohocit“). Je nezbytná pro správnou koordinaci pohybu, registraci změny polohy těla, svalový tonus, průběh některých reflexů atd. Z proprioreceptorů jsou podněty vedeny a přepojovány v míše, dále vedou zadními provazci. Projekce je do mozečku, thalamu, subkortikálních oblastí.
🟠 23.7. 2024 Certifikovaný kurz KOREKCE ZRAKU– Tělesný proces Access Consciousness        
Čas:   17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Obsah kurzu: je zaměřen na zlepšení zraku, ale zároveň vás může upozornit a nasměrovat na situace, které ve svém životě nechcete vidět. Někteří účastníci zaznamenali vidění sytějších a ostřejších barev ihned po procesu, zlepšení vidění v šeru a došlo i k úbytku dipotrií. Dokáže také pomoci I při problémech s nosními dutinami.
🟠 24.7. 2024 Certifikovaný kurz BUNĚČNÁ PAMĚŤ – Tělesný proces Access Consciousness        Čas:   17:00 – 20:00       Investice do sebe: 1900 Kč    
Obsah kurzu: Pracuje na buněčné úrovni – zpracování traumatu, zranění, nehod, jizev. Buněčná paměť je zaměřena na uvolnění a odstranění traumat, zranění a bolestí uložených v buňkách našeho těla. Tento proces umožňuje tělu obnovit své přirozené schopnosti léčení a regenerace. Je velmi užitečný při hojení ran, jizev a při zmírňování následků fyzických i emočních zranění. Dříve byl tento proces součástí Foundation (pokročilý, 3,5 denní kurz), nyní v něm již nefiguruje.
🟠 30.7. 2024   Certifikovaný kurz –  Alternativní zdroje energií (NOVÝ PROCES 2023) od  17:00 – 20:00  h. TĚLESNÝ PROCES ACCESS CONSCIOUSNESS, investice do sebe  1900 Kč                                        
Obsah kurzu: Otevření, PROBUZENÍ a rozproudění alternativních zdrojů, které vás nikdy nenapadlo si vybrat.
🟠 31.7. 2024   Certifikovaný kurz –  OBNOVA STRUKTURÁLNÍ INTEGRITY A FUNKCE od  17:00 – 20:00  h. TĚLESNÝ PROCES ACCESS CONSCIOUSNESS, investice do sebe  1900 Kč   
Proces je navržen k obnovení rovnováhy a správné funkce v těle. Funguje dobře na zlomeniny či naraženiny,  pomáhá napravit strukturální nerovnováhy a dysfunkce, což může vést ke zlepšení celkového zdraví a pohody. Je obzvláště užitečný při problémech s držením těla, bolestí svalů a kloubů, a podporuje tělo v návratu k jeho přirozené harmonii a vitalitě.

   Není třeba žádný předchozí kurz na žádný z těchto kurzů.

🍀 KDE? ČASOPROSTOR, VÝSTAVNÍ 169/20, 149 00 PRAHA 4
(cca 7 min chůze od stanice metra Háje, nebo bus č. 203, zastávka Wagnerova…350 m)  
Není třeba žádný předchozí kurz na žádný z těchto kurzů.
Proces se naučíte spouštět a zároveň jej dostanete. Tím se jej i naučíte aktivovat a používat.Obdržíte certifikát o absolvování a můžete proces poskytovat.

🍀

Těším se na vás
  Dagmar Chanten 

tel.: 776 720 051 

CHCI SE REGISTROVAT NA KURZ TĚLESNÉHO PROCESU – klikni
REGISTRACE TUDY: https://forms.gle/FfoEoDUYQmuxL8p2A

Časový předpoklad KURZŮ: 3h u MTVSS 3,5h

 Kurzy jednotlivých tělesných procesů  1 900,- Kč – 2.200Kč